Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

BielSoft - USŁUGI

Wykonując nasze usługi, staramy się w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów, zwracając szczególną uwagę na jakość ich wykonania. W zależności od ich rodzaju, rzeczywistych potrzeb oraz możliwości technicznych - poszczególne usługi mogą być realizowane na miejscu u klienta, w serwisie własnym firmy BielSoft lub też zdalnie - z wykorzystaniem łącza internetowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku zainteresowania - prosimy o kontakt.

Karting & motosport

Oferujemy usługi konsultingowe oraz outsourcing dla nowopowstających oraz już istniejących torów kartingowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych wieloletnich doświadczeń w zakresie infrastruktury, sprzętu, oprogramowania oraz organizacji pracy na tego typu obiektach.

Naturalną konsekwencją naszych zainteresowań i specjalizacji - są usługi w zakresie organizacji i obsługi technicznej imprez w sportach motorowych, zarówno na poziomie amatorskim jak też zawodowym. W szczególności są to wszelkiego rodzaju zawody kartingowe: indywidualne, drużynowe oraz długodystansowe. Szczegółowa oferta w tym zakresie dostępna jest na stronach www.4karting.eu

Usługi informatyczne (IT)

Firma BielSoft ma do zaoferowania swoim Klientom szereg usług informatycznych i konsultingowych. Ze względu na ich różnorodność - nie sposób jest wszystkie wyszczególnić. Poniżej wymieniono jednak te najważniesze:

  • analiza potrzeb, projektowanie, wdrażanie, modernizacja i rozbudowa systemów informatycznych, zarówno od strony sprzętowej jak też programowej;
  • Projekt i wykonanie specjalizowanego oprogramowania dedykowanego dla klienta;
  • opieka techniczna nad sprzętem i oprogramowaniem;
  • serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania;
  • administracja (w tym także zdalna) różnego rodzaju serwerami;
  • szkolenia w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania;
  • doradztwo techniczne;
  • inne - na życzenie Klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych