Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

OPROGRAMOWANIE dostarczane przez BielSoft

Firma BielSoft stworzyła jedne z najbardziej uniwersalnych i niezawodnych systemów do zastosowań na torach kartingowych i innego rodzaju obiektach wyścigowych. Dzięki nim - profesjonalne rozwiązania stały się dostępne juz na poziomie amatorskim, na ogólnodostępnych obiektach. Co ważne - mimo zaawansowanych możliwości, ich obsługa pozostaje prosta i intuicyjna. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oprogramowaniem do pomiaru czasu BielSoft Race Time, do kompleksowej obsługi toru BielSoft Race Manager, oraz obsługi zawodów na torach wyścigowych BielSoft Event Manager.

Oprócz autorskich rozwiązań dla sportów motorowych, wykonujemy inne oprogramowanie użytkowe na zlecenie konkretnych klientów. Dostarczamy systemy na wszystkich etapach realizacji (analiza potrzeb, wykonanie, wdrożenie, szkolenie, serwis)

Każdy użytkownik oprogramowania, ma swoje specyficzne wymagania. Poznajemy Państwa potrzeby i istniejące zasoby, a następnie proponujemy rozwiązania które mogą spełnić oczekiwania. Dostarczamy i wdrażamy nie tylko autorskie oprogramowanie własne, ale również ogólnodostępne na rynku programy innych firm (systemy operacyjne, bazy danych, programy antywirusowe i zabezpieczające, pakiety biurowe, narzędziowe itp).

Mimo wielkiego bogactwa oprogramowania na rynku, zawsze są obszary oczekujące na nowe rozwiązania. Dlatego chętnie stworzymy dedykowane specjalnie dla Państwa nowe funkcjonalności. Mogą to być samodzielnie działające programy lub współpracujące z systemami już istniejącymi.

Programy dedykowane doskonale sprawdzają się w warunkach zadanych przez naszych klientów. Jeśli prowadzą Państwo specyficzną działalność, jest to najlepsze rozwiązanie aby zwiększyć efektywność i komfort pracy w Państwa firmie. Często wykorzystanie unikalnego oprogramowania albo nawet jednej unikalnej funkcjonalności - daje ogromną przewagę konkurencyjną na jakże trudnym dziś rynku.

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych